verze pro tisk

Kde najít levné ubytování v Plzni a okolí?

9. září 2014

Hledáte možnosti, kde během pobytu v Plzni co nejlevněji ubytovat své zaměstnance, kteří zde nemají trvalé bydliště? Levné ubytování Plzeň nabízí spíše v okrajových částech města, ještě výhodněji vás však vyjde zajištění lůžek mimo město, v jeho blízkém okolí. Jako ideální se jeví Ubytovna Dýšina.

Ubytovna je vhodná hlavně pro mimoplzeňské dělníky, ale i pro turisty

Ubytovna Dýšina je vhodná hned z několika důvodů. Především jde klasický objekt, který je určen pro dělníky a další zaměstnance, kteří přicestují do Plzně za prací a potřebují se někde na čas usídlit. Velkým pozitivem je blízkost centra města. Dýšina totiž leží jen 6 kilometrů od Plzně, jezdí odtud městská hromadná doprava, bez problémů se během pár minut do krajské metropole dostanete i autem, případně vlakem.

Denní pronájem lůžka už od 130 Kč

Tím hlavním důvodem, proč zvolit ubytování spíše v okolí Plzně než přímo v jejím centru, je samozřejmě cena. Ubytovny v Plzni požadují za jeden den pronájmu lůžka až 300 Kč. Ubytovna Dýšina je v tomto směru mnohem levnější, neboť ceny se pohybují pod 200 Kč. Při dlouhodobějším pobytu, který se ostatně zejména u dělníků dá předpokládat, se pak cena za lůžko může snížit až na pouhých 130 Kč za den. Jedná se tak o opravdu velmi levné ubytování.

Budova Ubytovny Dýšina je čistá a útulná

Nízká cena rozhodně neznamená, že je ubytování poskytováno v nějaké rozpadlé budově, ve špatných podmínkách. V případě ubytovny v Dýšině na vás čeká příjemné prostředí, upravené a uklízené prostory, a to zvnějšku i uvnitř areálu. Kromě dvou a třílůžkových pokojů jsou v ubytovně společná sociální zařízení a také dobře vybavená kuchyně.

Když chcete najít dočasnou střechu nad hlavou na pár dní, či týdnů, zajistěte si ubytování v Dýšině u Plzně. Bude vás to stát minimum peněz, přitom se ubytujete v poklidné lokalitě jen kousek od centra města.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!