verze pro tisk

Kde najít kvalitní malování bytů v Plzni? Zkuste AC

25. březen 2015

Bydlíte v Plzni či jejím okolí a potřebujete vymalovat byt? Pak vám přináším tip v podobě zkušené a spolehlivé firmy, s nímž mám osobní zkušenosti. Tou firmou je AC Malířství.

Malíři pokojů Plzeň z firmy AC Malířství jsem v posledních letech využil třikrát. Dvakrát to bylo přímo na vymalování stěn pokojů v mém bytě, jednou jsem si je pak pozval na zednické práce v Plzni do mé kanceláře, která procházela rekonstrukcí.

Firma připraví cenovou kalkulaci a nastíní veškeré práce

Ze zkušeností s jinými firmami mám pocit, že AC jsou jako malíři pokojů v Plzni jedni z nejlepších. Už jen samotným přístupem. Trpělivě mi před každou realizací vysvětlí, co přesně je zapotřebí udělat, aby byl výsledek smysluplný a kvalitní. Stejně tak mi vždy vypočítají cenu, na kterou mě malování a případně i doplňkové práce vyjdou. Mám tak jasnou představu. Pokud bych s cenou nebyl spokojený, mohu objednávku zrušit a nic mě to nebude stát. Přesně takto se má podle mě chovat dobrá soukromá firma, která si váží svých zákazníků.

Nezapomíná ani na přípravu a finální úklid

Po malování pokojů Plzeň AC Malířství zajistí i úklid prostor, v nichž pracovala. Nemusím se tak prakticky o nic starat. O tom, že se přeci jen vyplatí přenechat malování stěn i třeba venkovních fasád zkušeným odborníkům, kteří mají přehled i o moderních metodách a prostředcích, si můžete přečíst zde.

Poradí s výběrem barev

Pokud stejně jako já svěříte malířské práce Plzeň firmě AC Malířství, myslím, že budete naprosto spokojeni. Zkušení malíři pokojů vám rádi poradí i s výběrem vhodných barev tak, aby ladily s nábytkem a dalšími věcmi v interiérech vaší domácnosti. Při práci firma používá výhradně značkové barvy, které si dlouho udrží svůj původní vzhled. I to je nesmírně důležité, jinak se na malování můžete připravit klidně už za pár měsíců.

Firmu kontaktujete na čísle 775 215 502, případně přes web acmalirstvi.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!