verze pro tisk

Kvalitní kominictví v Plzni: Conex - Zdeněk Hacaperka

22. listopad 2014

Před několika týdny se naplno rozjela topná sezona. Abyste měli během zimy teplíčko a zároveň se nemuseli strachovat, že doma nastanou nějaké potíže s topením, je třeba důkladně kontrolovat stav vytápěcího zařízení. V případě, že používáte plynový kotel, případně topíte třeba v krbových kamnech, je nezbytné pečovat také o komín. Údržbu komína dnes nařizuje zákon, provádět ji až na výjimky může jen osoba, která je k tomu odborně způsobilá. Proto je praktické vědět, kde se ve vašem okolí nachází nějaké kominictví.

Firma s bohatými zkušenosti v oblasti kominických služeb

Pokud bydlíte v Plzeňském kraji, nabízí vám své služby firma CONEX- Zdeněk Hacaperka. Toto Kominictví v Plzni působí již od roku 1996, takže jde o skutečně zavedenou firmu, která má v oboru bohaté zkušenosti. Pozvat si ji můžete i do dalších měst. Pokud tak například hledáte solidní kominictví v Klatovech, firma CONEX- Zdeněk Hacaperka k vám ráda přijede a udělá vše dle vašich potřeb a požadavků.

Vše od výstavby komína až po revizní prohlídky

Zmíněné kominictví nabízí opravdu komplexní služby. Kromě revizí spalinových cest, které je třeba provádět minimálně jednou do roka, vám tak dokáže postavit nový komín, namontovat kouřovody, samozřejmostí jsou také rekonstrukce stávajících komínů. V jejich rámci se krom jiného provádí zejména vložkování.

Vložkování komínů je ostatně důležitou součástí při jejich výstavbě či rekonstrukci. Zajišťuje totiž potřebnou ochranu proti zahoření. V případě, že komín není kvalitně vyvložkován, může se snadno stát, že k vám domů brzy dorazí hasiči.

Pro vložkování komínů v Plzni, potažmo v celém Plzeňském kraji, nenajdete větších odborníků nežli firmu Kominictví Plzeň – CONEX Zdeněk Hacaperka. Objednat si u něj můžete i revizi komínů v Plzni.

Komerční sdělení

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 5x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!