verze pro tisk

Nezapomenutelné svatební dary

24. duben 2019

Mnohé zamilované páry láká jaro ke zpečetění jejich lásky manželským svazkem. Zatímco budoucí novomanželé mají až nad hlavu zařizování kolem jejich svatby, svatebčané si mnohdy až příliš lámou hlavu nad výběrem vhodného svatebního daru.

Jaký vybrat svatební dar?

Naštěstí dnes jsou pryč časy, kdy novomanželé byli obklopováni dary v podobě vybavení do domácnosti. Dnes se již málokdy stane, že novomanželé obdrží několik sad nádobí a zařízení do kuchyně. Dnešní mladí lidé před vstupem do manželství sdílí nějakou dobu společnou domácnost a díky tomu mají vše potřebné již pořízeno. Obvykle se s velkým nadšením sejde finanční přispění na svatební cestu. Pokud však chcete být originální a víte, že novomanželé využití každou volnou chvíli k prožití něčeho netradičního, darujte jim poukázku na nezapomenutelné zážitky. S výběrem originálních dárků Vám může pomoci Firma na zážitky se svým portfoliem zde www.firmanazazitky.cz/svatebni-dary/. Svatební dary v podobě poukázek na gurmánské, adrenalinové a wellness zážitky jsou tím pravým, co budoucí novomanžele jistě potěší.

Dárkový poukaz pro novomanžele

Dárkový poukaz od Firmy na zážitky umožňuje novomanželům vybrat si takový zážitek, který bude přesně odpovídat jejich vkusu. Svatebčané se tak vyhnou nechtěnému faux pas a dárek tak učiní ještě více radosti. Dle zážitku se vyvíjí rovněž cena celého poukazu a voucher lze uplatnit na nákup jednoho či více zážitků z nabídky. Na výběr novomanželé dostanou například projížďku autem snů nebo si budou moci pochutnat na vybraných gurmánských zážitcích. Velmi oblíbené jsou také relaxační pobyty či romantický let balónem.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!