verze pro tisk

Vestavné chladničky Whirlpool - kvalita do Vaší kuchyně

2. září 2015

Chystáte se kupovat novou chladničkou do Vaší domácnosti? Pokud ano, doporučujeme vybrat např. některou z vestavných chladniček Whirlpool, které jsou vybaveny jedinečnou technologií šestý smysl Fresh Control. Tato technologie spočívá v aktivní regulaci vnitřní vlhkost a teploty, díky čemuž si potraviny udrží delší dobu svoji přirozenou barvu a chuť. U dalších modelů značky Whirlpool pak najdeme např. kvalitní odmrazování No Frost, nadstandardně velký objem nebo speciální zásuvky s nulovou teplotou Activ 0°.

Důležitou otázkou při výběru chladničky je také její energetická třída. U našich vestavných chladniček Whirlpool se jedná o nejvyšší třídu A+++, takže díky nim za energie ušetříte. U vybraných modelů pak můžete mít hned dva okruhy, díky nimž si lze nastavit zvlášť teplotu pro chladničku a zvlášť pro mrazák. Naopak nevýhodou chladniček se dvěma okruhy je vyšší spotřeba energie a vyšší pořizovací cena.

Vestavné chladničky s moderní technologií

Vestavné chladničky Whirlpool mají spoustu moderních a velmi užitečných funkcí. Pojďme si je blíže představit.

Fresh Control – unikátní technologie, jež v chladničce udržuje ideální vlhkost a teplotu. Díky ní si tak Vaše jídlo zachová svoji chuť i barvu. Nejmodernější typy chladniček Whirlpool pak obsahují vylepšenou technologii 6. smysl Fresh Control, která je ještě účinnější a rychleji obnovuje správnou teplotu. Její výhodou je i výrazné snížení rizika tvorby bakterií nebo kondenzace.

No Frost – speciální beznámrazový systém, který využívá nucenou cirkulaci vzduchu. Díky této funkci tak nebudete Vaši chladničku nikdy muset odmrazovat.

Antibakteriální filtr – speciální filtr, který pohlcuje nejen bakterie, ale i veškeré nežádoucí pachy. Funguje šest měsíců, poté si jej můžete snadno vyměnit za nový.

Activ 0° - samostatná zásuvka s nízkou teplotou, určená pro uchovávání čerstvých potravin, jako jsou např. ryby, maso atd. Při uložení potravin do této zásuvky Vám vydrží déle a zachovají si svoji čerstvost.

StarLight – moderní osvětlení čtyřmi LED diodami, které jsou umístěny na vnitřních stěnách chladničky a osvětlují celý její prostor.

Green Generation – speciální série chladniček Whirlpool, jež zaujme ty, kteří chtějí výrobek šetrný k životnímu prostředí a energeticky nenáročný.

Typy vestavných chladniček Whirlpool a rozměry

Chladničky značky Whirlpool rozdělujeme do čtyř kategorií. Jedná se o samostatné chladničky bez mrazáku, kombinované chladničky s mrazničkou, jednodveřové chladničky a dvoudveřové chladničky s oddělenou mrazicí a chladicí částí).

Co se týká rozměrů vestavných chladniček Whirlpool, hloubka je vždy 60 cm, výška a šířka se pak u jednotlivých modelů liší. Výška se pohybuje mezi 85 až 210 cm, šířka pak mezi 55 až 90 cm. Pokud jde o objem, tak nejnovější modely mohou mít objem až 401 l. Výhodou je navíc velmi dobře uspořádaný systém přihrádek a poliček, díky kterému se Vám potraviny do ledničky bez problémů vejdou.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

0FyB2FSs4

pondělí, 8. srpen 2016
16:56

Never seen a betetr post! ICOCBW


posted by: 0FyB2FSs4 (dm8j2ihua(a)outlook.com) [Odpovědět]