verze pro tisk

Klidné bydlení na Vackově v Praze

31. říjen 2018

Někdo dává přednost životu na menším městě nebo dokonce vesnici, jiný nedá dopustit na bydlení ve velkoměstě. Posoudit, co je lepší, je velice těžké, protože opravdu každému vyhovuje něco jiného. Jestliže patříte k těm, kteří si neumějí svůj život představit bez snadné dostupnosti všech soudobých vymožeností - jakými jsou supermarkety, sportovní hřiště, divadla a kina, blízkost lékařské péče a velký výběr restaurací - pak určitě budete vybírat pro svůj život bydlení v hlavním městě.

Komfortní bydlení na Praze 3

V Praze se v současné době staví řada developerských projektů, takže chcete-li bydlet v novostavbě, máte z čeho vybírat. Poklidnou částí Horního Žižkova je například Vackov. Podél ulice Malešická zde vyrůstají nové byty v Praze 3, které nabídnou komfortní bydlení v našem hlavním městě.

Součástí těchto bytů budou také předzahrádky, lodžie, balkony a střešní terasy, díky nimž se počítá s dostatečným prosvětlením vnitřního prostoru bytů, a vůbec tak nebude problémem si zde vytvořit příjemné prostředí s venkovním posezením. V nabídce jsou 1+kk až 5+kk byty s různými dispozicemi. Všem ovšem vévodí poměrně velký obývací pokoj s hezkým výhledem do okolí.

Základem je zajímavý architektonický projekt

Projekt na Vackově - to je celkem pět budov, maximálně dvanáctipodlažních. Architektonický návrh cíleně nevytváří jednolitou zástavbu bez nápadu. Naopak - prostor je zde členitý a asymetrický. Díky tomu zde mezi jednotlivými bloky najdete různá prostorná zákoutí. Výsledkem je pak vznik dostatečného soukromí pro klidné žití na Vackově, přičemž můžete snadno využívat všeho, co velkoměsto nabízí.

Některé byty budou mít k dispozici předzahrádku, jež komfort bydlení ještě znásobí. Bude příjemné si vypít odpolední nedělní kávu na čerstvém letním vzduchu nebo se dívat, jak si malé, batolící se děti užívají venkovního prostřední, kde jim nehrozí nebezpečí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!