verze pro tisk

Nedaří se vám vyčistit podlaha v interiéru? Kde je problém?

26. prosinec 2015

Podlaha je v interiéru každého bytu i rodinného domu nejvíce zatěžovanou součástí. Nejenže vlivem častého chození dochází k jejímu zašpinění, ale také k opotřebení. Pokud chcete podlahu ve svém interiéru udržet dlouhodobě elegantní a stylovou po několik let, je třeba o ni důkladně pečovat. Jenže to není vůbec jednoduchým úkolem a podlahy často nelze vyčistit. Také se vám nedaří vyčištění podlahy, ačkoliv se důkladně snažíte? Kde může být problém?

Nejčastěji je problém v technice

Nejčastěji bývá problém v technice, kterou doma pro čištění podlah využíváme. I když je pro čištění domácností určená, nemusí být dostatečně kvalitní, aby dokázala odvádět dokonalou práci. A to platí pro čištění koberců i pro čištění ostatních druhů podlahových krytin. Je zapotřebí využívat takové druhy techniky, které výsledky dokáží zajistit. Třeba jako u čištění oken. Dlouhá léta bylo čištění problémem, ale s nástupem moderní techniky jsou dříve využívané způsoby již zastaralé a nedostatečně účinné. O čištění oken se více dozvíte v tomto testu. My se zaměříme zpět na podlahy.

Pro koberce nestačí běžný domácí vysavač

Koberce jsou i přes velkou konkurenci ostatních druhů podlahových krytin stále jednou z nejoblíbenějších podlah v rodinných domech i bytech. Běžné domácí vysavače si dokáží poradit s běžnou špínou na jejich povrchu, ale zejména prach a drobné nečistoty se stále více usazují do struktury koberce. Kvůli tomu barvy koberců tmavnou a usazují se v nich roztoče. Domácí vysavače si navíc nejsou schopné poradit ani se skvrnami na kobercích. Ovšem když si pořídíte profesionální vysavače, můžete dosáhnout mnohem lepších výsledků. Výrobcem profesionálních vysavačů, které se dají využívat i v domácnosti je například značka Kärcher.

Kärcher nabízí i techniku pro čištění ostatních druhů podlah

Značka Kärcher je specialistou na čištění a údržbu různých druhů podlahových krytin, nejen koberců. V nabídce této značky je možné najít také podlahové mycí stroje na lina, dlažby a plovoucí podlahy i parkety. Nechybí ani profesionální zametací stroje a leštiče parket. Všechny druhy strojů si dokáží poradit i s velkým znečištěním podlah a při čištění dosáhnout skvělých výsledků.

-jan-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!