verze pro tisk

Plánujete rekonstrukci? Toto všechno budete potřebovat

29. květen 2018

Kdo má v plánu zvelebit své bydlení, může se vydat hned dvěma cestami. První je spojena s možností najmout si firmu, nebo zkušeného řemeslníka. Druhá možnost je spojena s tím, že vše vykonáte svépomocí. Zde se vám budou hodit rady spojené s tím, co všechno budete potřebovat.

Zdící materiály

Pokud půjde o náročnější rekonstrukci, rozhodně se neobejdete bez bourání a následnou stavbou. Proto navštivte vhodné stavebniny v Praze a poptejte kvalitní zdící materiály. Možných řešení je dnes na trhu celá řada. Určitě není od věci nechat si doporučit ideální možnost. Mezi časté volby patří:

  • Plné cihly
  • Bílé cihly
  • Ytong

Sádrokartony jsou hitem

Bude nutné vytvořit příčku? Nebo snad polici? Nebo máte v plánu také nové stropy? Pokud ano, nedělejte kompromisy a zvolte sádrokartony. Dnes se jedná o jeden z nejčastěji využívaných materiálů ve stavebnictví. Nabídnou ho každé levné pražské stavebniny. Cena však není jediným důvodem pořízení. Opomíjet nelze také dobrou kvalitu, stejně jako fakt, že se s ním poměrně dobře pracuje.

Fasády a omítky

I toto je sortiment, který je při rekonstrukci třeba. Bez ohledu na to, zda potřebujete vylepšit svůj byt, nebo svůj dům. Existuje řada kvalitních výrobců, kteří nabízejí produkty, které jsou nejenom levné, ale snadno se připraví, dobře se s nimi pracuje a nabízejí také prvotřídní kvalitu, která jde ruku v ruce s celkově dlouhou životností a odolností omítek.

Bez nářadí to nepůjde

To poslední, co mít při rekonstrukci připraveno, je stavební nářadí. Variant zde může být opravdu mnoho. Určitě top budou různé lžíce, kladívko, pila, stejně jako špachtle, nezbytná vodováha a řada dalších nezbytností. Kromě toho, že můžete vše potřebné koupit, dnes existují také půjčovny nářadí. Ty se hodí hlavně ve chvíli, kdy plánujete jenom jednorázové využití a klasická koupě by se vám tak úplně nevyplatila.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!