verze pro tisk

Pojištěný domov je velmi důležitá věc, kterou není důvod opomíjet

26. srpen 2019

Jistě, každý si řekne, že zrovna pro něj tohle platit nemusí – ale neštěstí nechodí po horách, nýbrž po lidech. A bohužel, nevybírá si dne ani hodiny, kdy se dostaví, zcela bez varování přijde a musíme se s ním smířit, protože takový je osud.

Pokud máme sjednanou dobrou pojistnou ochranu, nemusí pak být vytopený nebo vykradený byt takovým problémem, protože dostaneme adekvátní odškodné. Ke sjednání pak stačí řádově jen minuty, nemusíte nikam na pobočku, všechny podrobnosti se vyřeší jednoduše online.

Byt, dům nebo chata – možností je víc

Předmětem pojištění nemusí být jen nemovitost, která už je postavená, ale i ta, která je už z větší části dokončená. Vybavení kanceláře, vířivka, rekreační domácnost nebo rodinný domek a malý městský byt, to vše může spadat pod pojistnou ochranu v jedné smlouvě.

Pojištění vlastního bydlení je velmi důležité, ať už je vám třicet nebo padesát, máte početnější rodinu nebo třeba ještě žijete single. Kryté je případné rozbití skla, škody ze strany divoké zvěře, v rámci smlouvy je zahrnuta i eventualita náhradního ubytování, a to až na celý rok. Stejně tak bude za všech okolností k dispozici asistenční služba, fungující nonstop. A kdy začne pojistná smlouva platit? Hned nazítří po potvrzení dohody, žádné čekání.

Online dohoda je vždycky velmi rychlá

Vše je hotové za pár minut, pojistit si bydlení online tedy zvládne každý – i ten, kdo si třeba (ještě) s internetem příliš netyká. Stačí zodpovědět jedinou zásadní otázku, a sice, kolik metrů čtverečních obytné plochy má vaše nemovitost. Vše je tedy vlastně jednoduché a přesnou částku, které na pojistném ročně zaplatíte, se dozvíte prakticky ihned, bez nutnosti poskytování dalších dodatečných informací. A tím se ušetří nejen čas, ale například i hledání dokumentace nebo ověřování různých informací na úřadech.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!