verze pro tisk

Pořiďte si nový byt s prostornou terasou

27. listopad 2012

Chystáte se na nákup nového bytu, kde byste chtěli trávit budoucí život se svou rodinou a chcete, aby se jednalo o moderní bydlení, které bude splňovat nejnáročnější kritéria? Pak pro vás máme jeden tip. Jedná se o krásné velké byty s terasami, které se realizují v bytových domech v rámci developerského projektu Zelený Botič od společnosti Geosan Development.

Byt s terasou a výhledem do přírody plné zeleně

Mít byt s terasou, z níž je krásný výhled do přírody a na okolí, je snem snad každého z nás. Není příjemné, kdy ze svého bytu musíme hledět na rušnou ulici, kde denně projedou tisíce automobilů, nebo na továrnu, z jejíchž komínů neustále vychází husté dýmy plné zplodin. Pakliže si pořídíte byt s terasou, který se bude nacházet v komplexu Zelený Botič, pak máte jistotu, že se těchto nepříjemných výhledů na okolní krajinu nedočkáte, ba naopak. Bytové domy v rámci projektu Zelený Botič od společnosti Geosan Dvelelopment jsou realizovány v lokalitě, která je velmi příjemná a ideální pro poklidné bydlení s rodinou. Z teras bytu budete mít krásný výhled do přírody, vždyť byty vznikají přímo v sousedství městského parku Botič- Milíčov. I přímo v okolí bytových domů je kladen důraz na to, aby zde byl dostatek zeleně. Přestože se jedná o bydlení v Praze, budete se zde cítit, jako byste bydleli v nějakém malém městečku, odkud je to kousek do přírody. Přitom to však budete mít jen kousek do samého centra hlavního města Prahy, kam se snadno dostanete svým vozidlem nebo městskou hromadnou dopravou.

Informace o nových bytech na Praze 10

Terasy u bytů jsou prostorné a umožňují posezení během teplých letních měsíců. Na nové byty s terasami, které vznikají v rámci projektu Zelený Botič na Praze 10, se můžete podívat na webových stránkách zelenybotic.cz Zde se dozvíte také podrobné informace o dostupných volných bytech, jejich cenách a lokalitě, v nichž se tyto nové byty nacházejí. Na webu geosan-development.cz se pak dozvíte, jaké další developerské projekty společnost Geosan Development realizuje.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

nzWonS0aPm

pondělí, 8. srpen 2016
14:10

Holy cocinse data batman. Lol!


posted by: nzWonS0aPm (u69ok5bi(a)outlook.com) [Odpovědět]