verze pro tisk

Pražské bydlení je splněným snem mladé generace

15. únor 2021

Žít v místech, kde se neustále něco děje a doslova platí, že jedna kulturní akce střídá druhou. Řada pracovních příležitostí, ale i zelené plochy a možnosti pro každodenní odpočinek. Zázemí, do nějž se budete rádi vracet, útulné bydlení zcela v duchu moderních trendů. Výborná dopravní obslužnost, síť obchodů, lékárny a parky, které přímo lákají ke krátkým procházkám. To vše, a ještě mnohem více nabízí dnešní Praha. Chcete být u toho? Žižkov má připravenu jednu velmi atraktivní variantu, která vás jistě osloví, pokud plánujete brzy založit rodinu.

Klidná lokalita pro příjemný život

Mít to blízko do práce nebo na volnočasové aktivity. Samozřejmě, i s tím přeci architekti tohoto plánu počítají. Byty na prodej v Praze 3 nabídnou řadu různých atraktivních variant. Nechybí tedy velmi prostorný 1+kk, ale například také pětipokojový byt, v němž si určitě na své přijde i početnější rodina.

Balkon nebo lodžie? I z těchto možností si lze vybírat, protože je zřejmé, že každému vyhovuje něco jiného – příjemné posezení u kávy se ale nabízí vždy. Jedenáct bytových domů s předzahrádkami, parkování i pro elektromobily, ale také terasy, na kterých můžete trávit nezapomenutelné letní chvilky.

Občanská vybavenost je na jedničku

Důležité prvky občanské vybavenosti – obchody, školy, restaurace nebo lékárny – budou doslova na dosah ruky. Byty v Praze na Žižkově přinesou perfektní zázemí pro rodiny s dětmi, není nutné někam dojíždět ani kvůli servisu auta nebo volnočasovým a sportovním aktivitám.

Vždyť Žižkov nabízí místa, jako je například park Rajská zahrada, vypravit se ale samozřejmě můžete i na vrch Vítkov, jenž je nepochybně z jednou dominant současné Prahy. Žít v metropoli rozhodně neznamená nemít kolem sebe dostatek zeleně.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!