verze pro tisk

Tip na levné ubytování v okolí Plzně

18. únor 2015

Plzeň se pro rok 2015 stala hlavním městem evropské kultury. Mnozí z vás tak jistě plánují západočeskou metropoli na několik dní navštívit a poznat tak její krásy, užít si kulturní akce. Pokud ještě nevíte, kde se ubytujete, mám pro vás jeden tip. Levné ubytování v okolí Plzně najdete v malé obci Dýšina.

Ubytování na Plzeňsku nabízí desítky penzionů a hotelů. Ty jsou však pro mnohé cestovatele či dělníky, kteří míří do kraje za prací, cenově nedostupné. Dát za nocleh 500 a více si zkrátka nemůže dovolit každý. A právě proto je dobré, že se zde najdou i levné ubytovny, kde za přespání nedáte ani 200 Kč.

Nocleh vás vyjde na méně než 200 Kč

Ubytovna v Plzni – Dýšině si zakládá na nízkých cenách. Při dlouhodobějším pobytu vás jedna noc vyjde na pouhých 130 Kč, jen o něco více zaplatíte v okamžiku, kdy se zde usídlíte jen na pár dní.

Možná si říkáte, že bydlet v ubytovně není zrovna vhodné, byť jde z cenového hlediska o dobré řešení. Ano, ubytovny v Plzni i dalších městech ne vždy vyhovují běžným turistům. V případě Ubytovny Dýšina to však neplatí.

Jde o dobře udržovaný objekt, který nabízí solidní zázemí. Navíc je zde velkou výhodou blízkost přírody, ani do samotného centra Plzně to nemáte daleko, nachází se odtud jen zhruba 6 kilometrů. Do obce zajíždí pravidelné linky městské hromadné dopravy, autem jste v Plzni do 10 minut.

Ubytování v Dýšině vás i za nízké ceny nezklame. Prostory jsou denně uklízeny, celý objekt je navíc střežen tak, aby se do něj nedostaly nepovolané osoby.

Pokoje s ledničkou a wi-fi

Ubytování si můžete zajistit ve dvoulůžkovém či třílůžkovém pokoji, který je kromě postelí, skříní a stolku se židlemi vybaven například také samostatnou ledničkou. Kuchyňka je pak společná. V celém areálu je bezdrátové připojení k internetu. Ve volných chvílích si zde můžete zahrát volejbal či nohejbal na místním hřišti. Milovníky golfu pak nadchne přilehlý areál s 18 jamkami. V obci pak najdete obchůdky, kde si lze nakoupit potraviny a další drobné zboží.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!