verze pro tisk

V Praze vyroste nadčasový bytový komplex - Rezidence Hadovitá

30. leden 2018

Originální řešení vždy sklízí úspěch a není tomu jinak ani v případě nového odvážného bytového komplexu, který vyroste v oblíbené lokalitě Prahy 4. Přímo na Michelské stráni vyrostou hned 3 bytové domy. Unikátní jsou řešením a potěší hlavně minimalistickým řešením jednotlivých bytů.

Odvážné řešení sklízí úspěch

Nový projekt bydlení nad ostatními vyniká neobvyklým řešením zdánlivě neřešitelné situace. Na Michelské stráni je totiž hodně komplikovaný svažitý terén. Jen těžko si šlo představit, že je to místo vhodné pro výstavbu moderních budov. Přesto to projekt Rezidence Hadovitá dokázal. Architekti z Arx Studia dokázali budovy navrhnout tak, aby kopírovaly terén a současně nabídly maximální komfort. Z nevýhody udělali velkou výhodu a tak vznikne bydlení hodné obdivu. Zájem o bydlení v Rezidenci je od počátku značný, proto byl již prodej bytů v Praze zahájen. V prvním domě jsou již téměř všechny byty prodané nebo rezervované. Nabízeny jsou byty 2+kk, 3+k a 4+kk s balkony, ty ve vrchním patře budou mít velkou terasu. Jsou perfektní hlavně pro rodiny s dětmi.

Prestižní lokalita jako obrovská výhoda

Budovy vyrostou na místě, které je ukryto před ruchem velkoměsta, současně však v dosahu centra. Jen pár minut od bytů jsou zastávky MHD. Rezidenti ocení, že nové byty v Praze 4 jsou v blízkosti obchodů, lékařů, škol i školek. Kousek je to třeba i do Kunratického lesa a také do oblíbeného Baarova parku s multifunkčním hřištěm.

Minimalismus vítězí

Byty budou připraveny ihned k nastěhování. Jejich výhodou je minimalistické řešení. Každý byt bude mít kvalitní podlahu s dubovým designem, bílé dveře a koupelnu vyvedenou v neutrálních tónech. Je to proto, aby si každý mohl interiér případně doladit k obrazu svému bez větších zásahů do současného stavu. Pokud hledáte inspiraci, jak si zařídit byt, sledujte tuto rubriku.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!