verze pro tisk

Venkovní rolety: Nejúčinnější stínící prvek pro rodinné domy

30. červen 2016

Letošní léto se očekává, že si „užijeme“ stejná vedra jako v loňském roce, kdy prakticky po celý červenec a srpen byly nadprůměrné teploty. Kdo nemohl každý den zajet k řece či rybníku, případně se rovnou neodstěhoval na léto někam k moři a musel zůstat doma, ten si zoufal. Zvlášť tehdy, neměl-li na oknech domu nainstalované stínící prvky. Letos máte stále ještě čas s tím něco udělat.

Rolety umožňují korigovat přísun světla

K nejúčinnějším a zároveň nejlevnějším řešením ohledně stínění patří venkovní rolety. Lze je nainstalovat na okna i dveře domu. Díky otáčivým lamelám můžete korigovat přísun světla dovnitř domu a zároveň zabraňovat pronikání nepříjemných slunečních paprsků.

Zvolit lze manuální i elektrické ovládání

Moderní venkovní rolety si lze pořídit jak s ručním, tak i elektrickým ovládáním. V případě, že bydlíte ve větším rodinném domě, určitě se vyplatí investovat spíše do elektrického ovládání, ideálně dálkového. Nemusíte pak zdlouhavě chodit od jedné rolety k druhé a manuálně ji stahovat. U prostorného domu by vám to zabralo i několik desítek minut.

Vyberte si kvalitní rolety od 3 Mont

Vždy je dobré si důkladně promyslet, u jakého prodejce či výrobce si stínící prvky zakoupíte. Důležité je hledět hlavně na kvalitu materiálů a právě i na zmíněný systém ovládání. Rovněž je praktické se před nákupem informovat, jakou na rolety dostanete záruční lhůtu, zda je daný prodejce schopný dělat i případné opravy a servis, v neposlední řadě pak i to, zda vám venkovní rolety v domě sama firma instaluje, nebo si na to budete muset pozvat někoho jiného.

Špičkové a z designového hlediska efektní venkovní rolety u nás zakoupíte u společnosti 3 Mont. Ta se na výrobu stínících prvků do domácností i komerčních objektů specializuje již mnoho let. I díky tomu vám může nabídnout řešení přímo na míru. Není problém u ní objednat i rolety atypických rozměrů, například do oken v podkrovních částech domu. Více informací naleznete přímo na webových stránkách společnosti.

-cop-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!