verze pro tisk

Záclony do dětského pokoje: Jaké jsou možnosti?

30. listopad 2013

Nejen do obývacího pokoje či kuchyně patří záclony. Najdou uplatnění také v dětském pokojíku. Zde sice nehrají tak důležitou roli, jako ve zmíněných ostatních místnostech, nicméně jako doplněk se rozhodně hodí. Při výběru dětských záclon je přitom celá řada možností.

Značkové záclony

Především se dají pořídit dětské záclony do dětského pokoje, které mají různé ozdobné prvky. Působí pak vesele a hravě, což i malé děti rozhodně ocení. V některých tuzemských obchodech a eshopech se také dají pořídit značkové záclony, které mají natištěné či vyšité různé oblíbené dětské postavičky.

Oblíbené motivy záclon pro dětské pokoje

Velmi oblíbenou variantou do dětského pokoje jsou záclony, na nichž se nacházejí motivy zvířátek či květin. I tyto varianty jsou celkem běžně k dostání, přičemž se z hlediska ceny nikterak neodlišují od klasických záclon.

Inspirace

Při koupi nových záclon do dětského pokoje se můžete nechat inspirovat. Dětské záclony do pokojíčku se obvykle prodávají jako kusové, ovšem lze najít i produkty, kdy se jedná o metrové záclony. V tom případě si pak můžete zvolit libovolnou délku podle toho, jak velké okno se v pokojíčku nachází a jak chcete mít tyto moderní záclony nařasené.

Při výběru záclon pro dětský pokojík si dejte zvlášť záležet na kvalitě materiálu. Pokud zvolíte moderní materiály, mohou vydržet po mnoho let, klidně až do doby, než se dětský pokojík přemění na pokoj pro teenagera či dospělého. Na závěr nezbývá, než mít při koupi nových záclon do dětského pokoje dobrou volbu. V současné době jsou již v prodeji také záclony pro rok 2014.

A když už budete u nákupu dětských záclon, co si takhle rovnou nepořídit nové záclony do kuchyně či obývacího pokoje. Jistě vám zútulní vaši domácnost a budou pěkným a zároveň i praktickým doplňkem k oknům.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!