verze pro tisk

Zkrášlete dětský pokoj

20. červenec 2014

Očekáváte příchod potomka, nebo malé dítě již máte? V obou případech si jistě dobře uvědomujete, jaká zodpovědnost s narozením dítěte přichází. Musíte svůj domov zabezpečit proti všem případným nebezpečím. Takovým se může například snadno stát i schodiště. Na schodišti dítě snadno uklouzne a následky mohou být velice vážné.

Naštěstí existuje způsob, jak těmto neštěstím předcházet. Mnoho rodičů potvrdí, že bez nášlapů na schody si své schodiště již neumí představit. Nášlapy na schody zabrání uklouznutí a navíc vaše nohy také v zimě zahřejí. Skvěle brání také poškození a případnému opotřebování schodiště.

Na co si dát pozor při zařizování dětského pokoje

Pro své dítě musíte vytvořit také místo, které bude jenom jeho a kde se bude cítit dobře.  Na mysli samozřejmě máme dětský pokojíček. Důležitý je nejen výběr nábytku, ale také veškerých doplňků. Zásadní je volba typu podlahové krytiny. Pro děti je nejvhodnější koberec, který je teplý a praktický zároveň. Jeho údržba je snadná – jednoduše jej vysajete a je po problémech. Děti si na koberci mohou bez problémů hrát a nehrozí žádné poškrábání plovoucích podlah od hraček.

Dětské koberce jsou velmi oblíbené zejména pro zajímavé motivy. Vybrat můžete motivy zvířátek, pohádkových či kreslených postaviček a další. Pro holčičky jsou nejlepší dětské koberce s motivy princezen, chlapečci zase ocení například koberec s motivem závodní dráhy pro autíčka. Variant je celá řada.

Nabídka dětských koberců

Chcete si prohlédnout nabídku kvalitních dětských koberců za skvělé ceny? Přesně takové nabízí společnost Vopi. Krásné dětské koberce od Vopi naleznete na internetové adrese www.vopi.cz/detske-koberce/. Vopi kromě dětských koberců dále nabízí také levné kusové koberce, běhouny, luxusní koberce nebo nášlapy na schody. Do dětského pokojíčku svých dětí si zde můžete objednat i krásné dětské polštáře, opět s rozmanitými dětskými motivy. Na Vopi si určitě vyberete krásné dětské koberce, které se v dětském pokojíčku budou vyjímat.

Komerční sdělení

-pok-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Dana

úterý, 21. duben 2015
10:56

Dobrý způsob jak dětem oživit jejich pokojík je jeho vybavení dětskými svítidly http://www.uni-svitidla.cz/detska-svitidla , která se podobají hračkám.


posted by: Dana (d.soufalova(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Liana

čtvrtek, 26. listopad 2015
19:12

A co dětský nábytek? Hezký najdete na http://www.vybersito.cz/


posted by: Liana (Liana1(a)seznam.cz) [Odpovědět]