verze pro tisk

Značky dveří, které určují trendy

14. duben 2014

 

Chcete mít moderní bydlení podle bytových trendů? Mnohdy bohužel zapomínáme na v uvozovkách detaily, které jsou však velmi důležité. Patří mezi ně zejména dveře – ať už ty vstupní, nebo interiérové. Staré, oprýskané dveře nejsou dobrou vizitkou a jsou viditelnější, než si myslíte.

Jestliže už vaše dveře nejsou jako nové a zub času se na nich výrazně podepsal, je na čase uvažovat o jejich výměně. Vybírat můžete z nabídky různých značek. Jsou však značky, které určují ty nejnovější trendy.

Patří mezi ně například značka Porta Doors. Jedná se o polskou značku, která je předním výrobcem dveří té nejvyšší kvality. Materiál i zpracování dveří odpovídá těm nejnáročnějším požadavkům. Značka Porta Doors je tak známá nejen v Polsku, ale oblíbená se stala také v dalších zemích, mimo jiné v České republice.

Kvalita z Německa

Další přední značkou je Prüm. S dveřmi Prüm uděláte mnoho parády. Prüm je německá značka, která se na českém trhu objevuje již od roku 1994. Dveře Prüm se vyznačují zejména elegantním designem, který vynikne v každém moderním interiéru.

Tato značka vyrábí interiérové dveře v několika speciálních programech – Standard, Lifestyle, Royal, Elegance, Stil, Sklo a další. Nabídka je tak dostatečně široká, aby si z ní mohl vybrat každý. Dveře Prüm jsou kvalitní a při správné údržbě vám budou složit roky. Spolu s dveřmi vyrábí také dveřní zárubně nebo kování.

Vše na jednom místě

Dveře Prüm i Porta Doors nabízí Keramika Soukup. Nabídku si můžete prohlédnout také online z pohodlí svého domova, a to na internetové adrese www.keramikasoukup.cz/katalog/portadoors.

Jestliže si budete chtít dveře prohlédnout na živo, navštivte jednu z mnoha vzorkových prodejen, které najdete nejen v České republice, ale také na Slovensku. Proškolený personál poboček vám s výběrem těch pravých interiérových dveří rád poradí. Vybrat si můžete také kování a kliky, nebo nové zárubně, které budou skvěle ladit s vašimi novými dveřmi.

 

Komerční sdělení

 

-pok-

 

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!