verze pro tisk

Aktuální nabídka bytů v Praze uspokojí každého

2. červen 2015

Rádi byste se přestěhovali do lepšího bydlení, ale nemáte ani ponětí, kde začít? V hlavním městě je momentálně velmi pestrá nabídka volných bytů, nicméně ne všechny odpovídají vysokým standardům moderního bydlení.

Vyžadujete-li od svého nového bytu to nejlepší, upřete svou pozornost na novostavby v Praze. Za zmínku stojí především developerské projekty od společnosti FINEP. Jeden z předních českých developerů v minulosti vybudoval tisíce bytů a za mnohé projekty sklidil významná ocenění. Jak vypadá aktuální nabídka?

Byty v Praze 5

FINEP momentálně nabízí nové byty v Praze 5, a to v rámci pokračování výstavby komplexu Britská čtvrť. Neméně atraktivní jsou i ostatní projekty – Harfa Park ve Vysočanech, Malý Háj ve Štěrboholech, Kaskády na Barrandově či Prosek Park.

Pro zájemce o byty Praha 10 je k mání bydlení v Hostivaři. Lokalita je jako stvořená pro vyznavače klidu a relaxace – okolí Hostivařské přehrady nabízí spoustu zelených ploch, jedinečné výhledy a blízkost krásného lesoparku. Na své si přijdou milovníci sportu, pro které je k dispozici golfové hřiště, tenisové kurty a fotbalové hřiště. Samozřejmostí je i velmi dobrá občanská vybavenost a dostupnost do ostatních městských částí. Zájemci si mohou vybrat z širokého portfolia bytů se zajímavými dispozicemi –  a nechybí ani atraktivní mezonety.

Partner při financování

Pomineme-li kvalitu projektů jako takových, nabízí se i několik dalších důvodů, proč se poohlédnout po novém bydlení právě u společnosti FINEP. Developer dbá ba to, aby nabídka pokryla poptávku všech skupin zájemců, zajišťuje výhodné financování (od získání až po refinancování hypotéky) a kompletní právní dohled.

Vzhledem k tomu, že výběr vhodné lokality patří k nejsložitějším krokům, neváhejte využít bezplatné poradenství. Zkušení realitní experti vám zdarma poradí a doporučí nejvhodnější místo, ve kterém se budete cítit jako doma. Více o nabídce a volných bytech najdete na www.finep.cz.

Komerční sdělení

-jan-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!