verze pro tisk

Ani moderní bydlení poblíž centra Prahy nemusí být drahé

29. prosinec 2015

Hledáte bydlení v Praze a chcete bydlet v elegantních a komfortních bytech? V takovém případě doporučujeme zaměřit pozornost na některé nově vznikající developerské projekty. Těch v současnosti vzniká po celém území našeho hlavního města hned několik desítek. Možná si myslíte, že čím více se při hledání budete přibližovat centru Prahy, tím budou byty dražší. To ale není pravidlem. I v přímé blízkosti centra Prahy se dají najít projekty, které budou nabízet levné bydlení.

Například projekt NA VACKOVĚ v Praze 3

Modelovým příkladem projektu v centru, který nabízí levné byty na Praze 3, může být projekt NA VACKOVĚ. Tento projekt byl navržen zkušeným architektonickým studiem MS Architekti. Je tvořen třemi bytovými domy na Praze 3, konkrétně na Žižkově v blízkosti ulice Olgy Havlové. Praha 3 je v posledních letech velmi žádanou lokalitou. A to nejen díky komplexní občanské vybavenosti lokality, dobré dostupnosti do centra, ale také z hlediska investice. Investice do nemovitostí na Praze 3 je velmi logickým krokem. Ceny nemovitostí v této části totiž v následujících letech podle názoru odborníků budou stoupat. Detailní informace o Praze 3 a jejím rozdělení najdete ZDE.

Celkem 202 bytových jednotek

Celkem nabízí projekt NA VACKOVĚ ve svých třech budovách 202 nových bytových jednotek. Jednotky mají různé dispozice. Pro jednotlivce jsou určeny byty 1+kk a pro ty, kteří hledají bydlení v Praze pro rodiny, jsou určeny byty až do dispozic 4+kk. To pravé bydlení si dokáže vybrat každý. Dokončení budov A a B je naplánováno do konce roku 2016. Budova C má termín dokončení nejpozději na jaře 2017. Nakupovat jednotlivé bytové jednotky v projektu NA VACKOVĚ je ovšem možné již nyní.

Elegantní architektonické řešení

Prodej bytů Praha 3 v projektu NA VACKOVĚ tedy byl již zahájen. Při navrhování tohoto projektu byl kladen velký důraz na elegantní a čistý design stavby. Budovy mají maximálně 5 podlaží a na jejich konstrukci nenajdete nic, co by kazilo jejich celkový čistý dojem. Ani balkony a lodžie, které jsou součástí bytů, nijak nekazí jejich eleganci. Velký důraz byl kladen i na interiérové řešení bytů. Každý byt a každá místnost uvnitř je navržena tak, aby byla maximálně vzdušná a s co největším přísunem denního světla.

-jan-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

ZD1MGOPutGFk

pondělí, 8. srpen 2016
14:32

You know what, I'm very much inelnicd to agree.


posted by: ZD1MGOPutGFk (y2lola3mhod(a)outlook.com) [Odpovědět]