verze pro tisk

Byty Chabry na Praze 8 jsou už nyní na prodej

26. srpen 2014

Hledáte nový byt za rozumnou cenu a v klidné lokalitě Prahy? Pak vězte, je jsou nyní na prodej byty Chabry na Praze 8.

Projekt Nové Chabry, který je v současné době realizován jednou z předních developerských společností, je situován v poklidné části Prahy, nedaleko přírodních parků Ládví a Draháň – Trója. Už jen tato zmínka vypovídá o tom, že jde o byty, které jsou ideální pro rodiny s dětmi a aktivní lidi, kteří mají rádi vycházky do přírody a chtějí bydlet v její blízkosti.

Využijte akčních cen při koupi nového bytu

Byty Chabry jsou na prodej už nyní, přestože se dokončení projektu plánuje až na počátek příštího roku. V současné době jdou dokonce pořídit za výhodnější akční cenu. V nabídce je celkem 88 bytových jednotek. Vybrat si přitom můžete z nemovitostí s různými dispozičními členěními, projekt zahrnuje byty od 2+kk až po 4+kk, ve velikostech od 39 do 100 čtverečních metrů.

Nízkoenergetické bydlení

Jako většina nových projektů, které lze zamluvit přes portál bytyprodejpraha.cz, případně také přes web online-reality.cz, je i zde kladen důraz na kvalitu bydlení. Nové Chabry nabízejí nízkoenergetické byty, díky nimž budete mít jako budoucí majitelé minimální náklady spojené s vytápěním či ohřevem vody.

Vynikající občanská vybavenost

Nové Chabry jsou dobře dostupné i ze samotného centra Prahy, odkud se sem dostanete během několika minut, a to i hromadnou dopravou. V blízkosti objektu se nacházejí také restaurace, obchody, kavárny a další občanská vybavenost.

Kvalitní bydlení na celý život

Pořízením bytu v rámci projektu Nové Chabry získáte kvalitní bydlení na celý život. Nákup nového bytu je zásadním krokem, který je třeba si dobře promyslet. V současné době jsou však ceny nemovitostí poměrně příznivé, takže je nejlepší čas na to, abyste investici doopravdy uskutečnili. Navíc lze získat i levné hypotéky. Nabídky typu byty Chabry se neobjevují tak často. Proto příliš neotálejte. O novostavby v Praze je velký zájem a může se tak snadno stát, že brzy bude vyprodáno.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!