verze pro tisk

Hledáte levné bydlení v Praze? Zajímejte se o Rezidenci Topolová!

1. červen 2015

Chcete bydlet v Praze, ale když se podíváte na běžnou nabídku nemovitostí, tak se vám chce brečet, protože ceny podnájmů jsou zcela mimo vaše možnosti? Nebo uvažujete o koupi malého bytu za rozumnou cenu, ale bez tučné provize realitní kanceláři? Pokud ano, vaše problémy vyřeší Rezidence Topolová. Z cen budete velmi mile překvapeni.

Výhodné ceny při koupi i pronájmu

Rezidence Topolová je multifunkční ubytovací zařízení, které svou nabídkou potěší všechny, kdo chtějí v Praze bydlet levně a současně komfortně. Sehnat zde můžete v první řadě opravdu výhodný pronájem bytu Praha. V nabídce jsou momentálně garsoniéry a byty o dispozicích 1+1, které prošly modernizací.

Cena za jeden měsíc vás určitě mile překvapí – je to pouhých 9 500 Kč nebo 10 500 Kč měsíčně, a to včetně všech poplatků. Výhodné je, že nemusíte platit ani žádné astronomicky vysoké provize. Na začátku se platí pouze vratná kauce ve výši 5 000 Kč. Smlouva se uzavírá na 12 měsíců, možné je její prodloužení a jedinou podmínkou je, že v jednom bytě mohou současně bydlet maximálně 3 osoby.

Z hlediska financí i komfortu je výhodná i koupě bytu v Rezidenci. Koupit je možné moderní byty o dispozicích 1+kk a 2+kk, které mají atypicky řešený prostor pro absolutní pohodlí. Zde je ale třeba jednat opravdu rychle, o byty je totiž velký zájem a platí, že kdo je v pořadníku zapsaný dříve, tím má větší šanci, že byt bude vlastnit. Jestliže máte zájem, začněte si vyřizovat hypotéku co nejrychleji. Jak na to, se dozvíte zde.

Těšit se budete nejen z příznivých cen

Pokud se rozhodnete pro ubytování Praha právě v Rezidenci Topolová, budete moci těžit i ze samotného místa. Rezidence se nachází na Praze 10, odkud je rychlé spojení i do centra města. Místo má také kompletní občanskou vybavenost a blízko je to i do přírody.

Komerční sdělení

-jan-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!