verze pro tisk

Ideální správce nemovitosti nejen pro Prahu

29. říjen 2014

Hledáte skutečně profesionálního a spolehlivého správce nemovitostí, který vám zajistí kompletní servis se službami šitými na míru vašim potřebám a přáním? Pak neváhejte a oslovte společnost Parkers, s.r.o.

Ta se kromě správy nemovitostí Praha zabývá i dálkovou správou nemovitostí, ať už tedy vlastníte dům kdekoli v rámci ČR, bude o něj dobře postaráno. Získáte individuální přístup s pouze minimální účastí vlastníků bytových jednotek či členů bytového družstva a navíc budete kdykoli moci přistoupit do internetové aplikace IFM24, prostřednictvím které se vaše komunikace se správcem nemovitosti stane pohodlnou, rychlou a efektivní.

Správa nemovitostí Praha 3 oceňuje pružné a efektivní hospodaření s finančními prostředky nemovitostí, jejich výborný stav a především pořádek ve smlouvách a účetnictví.

Společnost Parkers standardně zajišťuje ekonomickou správu nemovitostí, v rámci které zajišťuje efektivní vedení účetnictví, předpisy záloh a online přístup k ekonomickému přehledu, technickou správu budov, která zahrnuje evidenci, revize a opravy nemovitostí a dále úklid, recepci, ostrahu a havarijní služby.

Online přehled revizí, další technickou dokumentaci a služby helpdesku získáte opět přes IFM24 aplikaci. V rámci nadstandardního servisu společnost Parkers nabízí služby z právní a inženýrské oblasti a podporu orgánů SVJ.Výborné reference získáte i od správy nemovitostí Praha 4. Chválí si úsporu v nákladech, například za opravy, výborný stav budov, osobní přístup a širokou nabídku služeb, kterou společnost Parkers nabízí. Kromě toho oceňují dobrou organizovanost shromáždění, řízení schůzek a především přístup ke kompletním informacím o nemovitostech prostřednictvím aplikace IFM24.

Pokud tedy hledáte pružného a spolehlivého partnera, který se kvalitně postará o vaši nemovitost, prohlédněte si nabídku služeb společnosti Parkers na internetových stránkách http://www.svjonline.cz/ a poptejte jejích služeb. Věřte, že váš klid a pohodlí za to stojí.

Komerční sdělení

-pok-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!