verze pro tisk

Luxent: realitní kancelář v Praze s nabídkou luxusních bytů

20. duben 2016

Hledáte luxusní byty v Praze a jejím blízkém okolí a nevíte na koho se obrátit? Pak navštivte společnost Luxent - realitní kancelář Praha.

Luxent přichází s nabídkou nemovitostí k prodeji i pronájmu zejména v oblasti centra Prahy. Zaměřuje se především na luxusnější byty, které jsou určené pro náročnější klienty. Z tohoto důvodu nabízí nemovitosti v nejatraktivnějších lokalitách hlavního města, kde najdete maximální komfort a plnou občanskou vybavenost.

Zkušení profesionálové vám pomohou najít ideální bydlení v centru Prahy

Zmíněná realitní kancelář disponuje zkušenými makléři a dalšími profesionály, kteří vám pomohou najít nové bydlení přímo na míru dle vašich potřeb a finančních možností. Zatímco většina realitek se zaměřuje na klasické byty a rodinné domy, v nabídce společnosti Luxent najdete opravdu i honosné byty a rezidence, které ocení i ti nejnáročnější z vás.

Realitní kancelář, která vám nabízí i právní servis a investiční poradenství

Byty, které Luxent nabízí, jsou k dispozici jak na prodej, tak i k dlouhodobému pronájmu. Společnost se vyznačuje plně profesionálním a osobním přístupem ke každému klientovi. Díky spolupráci s významnou advokátní kanceláří vám při prodeji zajistí kompletní právní servis, který se týká převodu vlastnictví nemovitosti. Svým klientům je realitní kancelář schopna zajistit také odborné investiční poradenství v případě, že chtějí výhodně investovat do nemovitostí. Právě investice do luxusních bytů v Praze je v současné době velmi žádaná.

Luxusní reality v Praze jsou z hlediska investice zajímavým řešení. Je známo, že cena nemovitostí v hlavním městě neustále roste. Pokud si v Praze pořídíte byt v atraktivní lokalitě, můžete na něm při budoucím prodeji výrazně vydělat.

Kompletní informaci o realitní kanceláři Luxent a aktuální nabídku dostupných luxusních bytů v Praze na prodej i k pronájmu naleznete na webových stránkách luxent.cz. Dále můžete osobně navštívit pobočku společnosti, která se nachází na Praze 1, konkrétně v Palacké ulici č.15.

Komerční sdělení

-cop-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!