verze pro tisk

Praha 5: levné byty na prodej

15. leden 2015

Bydlet s minimálními náklady na nákup samotného bytu a také v ekonomických podmínkách je rozhodně velmi důležité. Shánění takovéhoto bydlení nemusí být nijak výrazně náročné a v mnohých oblastech se dají sehnat skutečně levné byty. Praha mezi ně pochopitelně patří taky.

Ostatně právě tady je po bytech asi největší poptávka ze všech míst v České republice. Najít si krásné bydlení v Praze chce zkrátka stále větší množství lidí. Pokud bychom se měli zaměřit na konkrétní lokality, pak se vyplatí především místa na periferii hlavního města, odkud to není nijak výrazně daleko do centra Prahy. Podívejme sena některé možnosti bydlení v Praze 5. Zapomenout bychom ale neměli ani na pár tipu na život v katastru Prahy 6.

Kde najít skvělé byty v Praze 5

Praha 5 ukrývá celou řadu lokalit, které jsou pro moderní bydlení ve velkoměstě jako stvořené. Ostatně již samotná městská část leží nedaleko centra Prahy. Vydat se sem tak můžete doslova expresně jak metrem, tak i tramvají anebo městskými autobusy. Jinak jde ale o klidnou oblast, která není vystavena nadměrnému hluku ani zatížení v důsledku velkého provozu.

Jaké možnosti bydlení tedy Praha 5 nabízí? Typickým ryze zeleným místem pro bydlení jsou například Košíře, Smíchov anebo oblast Západního Města. Nádherná panoramata nabízí Rezidence Výhledová. Nejmodernější exteriérové i interiérové variace poskytuje developerský projekt Sacre Coeur 2. I tady seženete vcelku levné byty na prodej, a to s vysokým standardem vybavení.

I v Praze 6 jsou vkusné byty

I Praha 6 se řadí mezi městské části, v nichž jsou budovány zcela nové rezidence. Rozhodně tedy není od věci některé z nich jmenovat. Jmenovat bychom mohli například známou Rezidencí Podbaba. Pro opravdu náročné je ideální Rezidence Bělohorská. Poměrně oblíbenou lokalitou k bydlení je ale i Liboc.

Komerční sdělení

-fil-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!