verze pro tisk

Moderní dřevostavby jsou ideální bydlení pro každou rodinu

4. leden 2015

Rozrostla se vaše rodina a vaše současné bydlení vám již nedostačuje? Po narození dětí hodně z nás přemýšlí o stěhování z bytu do domu. Přece jen vám i všem členům rodiny poskytne vlastní dům dostatečný životní prostor. V klasickém bytě se i čtyřčlenná rodina poněkud mačká. Toužíte po novém rodinném domě, ale hledáte nejekonomičtější variantu? Doporučujeme vám začít přemýšlet o montovaných dřevostavbách, jejichž pořizovací cena je velice příznivá. Pořídit si ji tak můžete i s mírně zúženým rozpočtem. Oproti cenám běžných novostaveb výrazně ušetříte a přitom získáte nový rodinný dům stejných kvalit.

Jak si představíte dřevostavbu? Nebojte se, to, že si pořídíte montovanou dřevostavbu, rozhodně neznamená, že budete bydlet v roubence, ačkoliv by to pro mnohé z nás byla romantická představa.

Dřevostavbu na první pohled nerozeznáte od jakéhokoli jiného zděného domu. Dřevo je sice základním stavebním prvkem, který je však dobře ukryt. Dřevo je nejen kvalitní a ekologický materiál, ale také umožňuje zrychlit dobu stavby domu na minimum – stěhovat do nového se už můžete do několika měsíců od zahájení výstavby. To jistě potěší každého, kdo na nové bydlení trochu spěchá.

Jestliže jste se rozhodli pro stavbu montované dřevostavby, musíte nejprve vybrat vhodný stavební pozemek a pak také prověřenou stavební firmu, která váš sen o bydlení zrealizuje.

Velice dobré ohlasy má stavební společnost Stavex, která se specializuje právě na montované dřevostavby. Poskytne vám tak o nich všechny informace. Tato stavební společnost aktivně působí po celé České republice, takže ať už se rozhodnete stavět na jižní Moravě nebo v severních Čechách, můžete se na ni bez problémů obrátit. Kontakty i reference na společnost Stavex najdete na internetové adrese www.stavex.cz.

Komerční sdělení

-pok-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!