verze pro tisk

Vířivý bazén na zahradu? Ideální doplněk pro relaxaci

14. únor 2014

Snad každý z vás, kdo si občas zajde do vířivky, uzná, že jde o zařízení, které má výborné relaxační účinky. Člověk se po pobytu ve vířivce cítí odpočatý, nic jej nebolí, odpočine si na těle i na duši. Abyste nemuseli chodit do veřejných plováren, kde jsou vířivky často přeplněné, můžete si domů pořídit vlastní vířivý bazén.

Levné řešení v podobě nafukovacího vířivého bazénu

Klasická vířivka, na kterou jste možná zvyklí z plovárny, je poměrně drahou záležitostí. Pokud nechcete investovat tolik peněz a přesto si chcete během léta dopřávat skvělou relaxační proceduru, dá se zvolit levnější varianta. Tou je nafukovací vířivý bazén.

Lehce přenositelná vířivka

Nafukovací vířivé bazény jsou plnohodnotnou variantou ke klasickým vířivkám. Pro relaxaci nabízejí stejně dobré podmínky. Kromě nízké ceny na nich ale oceníte i další plusy. Například to, že se nafukovací vířivé bazény dají velmi rychle vypustit, složit a přenést na jiné místo. Po sezoně, kdy už je venku přeci jen chladno, je lze bez problémů uskladnit, případně je přenést do domu a umístit je třeba v koupelně.

Mimořádně snadná instalace

Nafukovací vířivky jsou stejně jako nadzemní bazény nenáročné na instalaci. Stačí jednoduše použít pumpu a během chvilky je vířivý bazén připraven k použití. Celý proces nafouknutí a napuštění zabere maximálně deset až patnáct minut. Kvalitní nafukovací vířivé bazény dokážou ohřívat vodu až na 40 stupňů Celsia, což je ideální teplota, která je pro tato zařízení doporučována k tomu, aby byla relaxace ve vodě dostatečně účinná.

Vířivý bazén je vskutku perfektním doplňkem na zahradu či přímo do domu. Nezabere příliš mnoho místa. Pořídit si můžete variantu pro jednu osobu, k dostání jsou ale také vířivé bazény, které pojmou i několik osob naráz. To si pak může užívat celá vaše rodina.

Komerční sdělení

-got-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!