verze pro tisk

Zahradní atrakce pro vaše děti: Jaké jsou možnosti?

24. leden 2014

Je-li součástí vašeho domu také vlastní zahrada, máte výhodu v tom, že si na ní mohou ve volných chvílích hrát vaše děti. Nemusíte tak s nimi každý den chodit do parku a na veřejná dětská hřiště. Ušetříte čas a zároveň si děti hrají na svém. Dětský koutek na zahradě jim navíc můžete přizpůsobit k jejich potřebám a stylu. Jaké jsou možnosti při výběru zahradních atrakcí pro děti? V obchodech dnes najdete celou škálu atrakcí, které jsou vhodné pro soukromé využití.

Dětské hřiště – kompletní sestava

Zdaleka nejoblíbenější atrakcí je dětské hřiště na zahradu. Jedná se vlastně o sestavu atrakcí, kterou si navíc můžete při nákupu libovolně zkombinovat tak, aby se co nejvíce líbila vašim dětem. Součástí dětského hřiště na zahradě tak bývají nejrůznější skluzavky, dále pak také třeba provazový žebřík, houpačky, zcela jistě nesmí chybět ani pískoviště, na němž si rády hrají ty nejmenší děti.

Dětské hřiště na zahradu je vhodné už od poměrně útlého věku dítěte, zhruba od 2 – 3 let. V tomto věku je samozřejmě nezbytný váš dohled nad dětmi tak, aby se jim během hraní nic nepřihodilo.

Je ale dobré uvést, že moderní dětská hřiště na zahradu jsou mnohem bezpečnější, nežli tomu bylo v minulosti. Už jen tím, že se vyrábějí z lehkých materiálů, které jsou kvalitně opracované tak, aby neměly žádné nebezpečné součástky, jako například hřebíky apod. Pokud si pořizujete sestavu dětského hřiště na zahradu, dbejte na to, aby mělo potřebné certifikace a osvědčení.

Trampolína

Pakliže pro vás kompletní dětské hřiště na zahradu z nějakého důvodu není tím nejlepším řešením, už jen třeba kvůli nedostatku prostoru, lze pořídit i jednotlivé atrakce. Výbornou záležitostí je trampolína pro děti. I na ní se děcka náramně vydovádí. Trampolína se dá pořídit ve verzi, kdy je vhodná jak na zahradu před dům, tak i do interiéru domácnosti.

Dětský domeček

Děvčata už od útlého věku ráda napodobují domácí práce a činnosti svých rodičů. Pro tyto účely jim můžete pořídit dětský domeček na zahradu. V něm si budou moci hrát na „dospěláky“, a to i spolu se svými kamarádkami.

Zahradní atrakce děti jistě potěší. A vůbec – dětský koutek zahradu zútulní a zpestří.

Komerční sdělení

-got-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

5GXPsKid9

pondělí, 8. srpen 2016
13:59

Super jazzed about getting that knohow-w.


posted by: 5GXPsKid9 (lmwo0rlwd4t(a)outlook.com) [Odpovědět]