verze pro tisk

Hledáte levné ubytování v okolí Plzně? Volejte ubytovnu v Dýšiné

30. prosinec 2014

Přijíždíte do Plzeňského kraje za prací, nebo zde hodláte jen tak strávit pár dní odpočinku a nevíte, kde se po tuto dobu ubytovat? Levné ubytování v útulně zařízeném objektu poskytuje ubytovna v Dýšiné.

Proč zvolit právě tuto ubytovnu? Ubytovny v Plzni jsou poměrně drahé, pakliže je řeč o těch, které se nacházejí v centru. Ubytovna v Plzni – Dýšiné je oproti nim o desítky, ba dokonce o stovky korun levnější. Nevěříte? Pak vězte, že zde za den pobytu zaplatíte do 200 Kč. Nejnižší ceny přitom začínají už od 130 Kč, a to v případě, že se zde usídlíte na delší dobu.

Kvalitní zázemí jen pár kilometrů od centra Plzně

Cena však není jediným důvodem, proč zvolit právě toto levné ubytování v Plzni, respektive v jejím okolí. Obec Dýšina je malou poklidnou obcí, která je vzdálena od samotného centra Plzně jen cca 6 kilometrů. Jezdí sem městská hromadná doprava, za pár minut se do města dostanete také vlastním automobilem.

Ubytování dostupné pro každého z vás

Objekt slouží zejména jako ubytování pro dělníky, využít jej však můžete i v případě, že do Plzně přijíždíte za jiným účelem, nikoliv za prací. Dveře ubytovny Dýšina jsou otevřeny každému. Stačí se objednat, a to na telefonním čísle 604 779 534, kde vám rádi poskytnou veškeré detailní informace. Ty zjistíte také na webových stránkách ubytovna-dysina.cz, kde najdete i fotogalerii. Díky ní se přesvědčíte, že ubytování v tomto objektu je i přes nízkou cenu na dobré úrovni.

Interiéry jsou vybaveny moderním nábytkem, prostory jsou pravidelně uklízeny. Mile překvapí i bezprostřední okolí ubytovny, které je příjemným prostředím, v němž si dokonale odpočinete od shonu a alespoň na chvíli zapomenete na pracovní povinnost a každodenní shon.

V Dýšině naleznete obchůdky, restaurace, ve volných chvílích si můžete zajít do nedalekých lesů, k řece či třeba na sportovní hřiště.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!